דרופשיפינג מס הכנסה

אם אתה מנהל חנות למשלוח דרופ או מתכנן לפתוח חנות בזמן הקרוב, המדריך המקיף הזה על Dropshooting מס יעזור לך ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת על מיסי Dropshops ומע"מ. במאמר זה אסביר כיצד לעמוד בכללי המס בכל שווקי העולם הגדולים. אני אראה לך אילו חובות מס יש לך כשאתה מבצע טיפות ב- Aliexpress וכיצד תוכל להגדיר מיסי Shopify ב- Dropshipped. מיסים נגבים אוטומטית בעת ביצוע מכירה, ובמקרים מסוימים גם לאחר המכירה.

ייתכן שאתה כבר רשום לגבות ולהעביר מס מכירה אם אתה גם ב- Shopify

או שיש לך קשר כלכלי (יש קשר עם מכירות ביותר ממדינה אחת). כדי להתחיל בתהליך גביית מס מכירה, עבור למנהל Shopify ובחר מסים בהגדרות. אם אתה מציין מדינה שבה יש לך לקוחות ול -20% האחרים של המדינות אין מס מכירה או אין, Shopified יגבה אוטומטית את הסכום הנכון של מס מכירה, וזה מאוד נוח מכיוון שגובה המס שאתה צריך לשלם עשוי להשתנות בהתאם בעיר שבה הלקוחות שלך גרים. במדינות אלה, אם המכירות שלך למדינה אחרת, Shopifying גם תטיל מס מכירה על אותה מדינה.

אם אתה גובה ומשלם מע"מ על בסיס ארץ המוצא בה אתה גר ואליה הלקוחות שלך שלחו כל חייהם

עליך לחייב את ארץ המוצא של המוצר שאליו אתה נשלח . אם המדינה שלך דורשת רכישת יעד – רכש המבוסס על מס מכירה – ייתכן שתצטרך לשלם מס משלוח על המוצרים שאתה שולח, אך לא תחויב בתשלום אם למדינה שלך ממנה אתה שולח אין מס משלוח, כנדרש על ידי המדינות הדורשות מס מכירה מבוסס יעד.

אם המדינה שלך גובה מס מכירות

תהיה מוכן לאסוף במהירות כסף שאתה יכול להרוויח על ידי בזבוז כסף על אחת הדרכים הרבות להרוויח כסף באינטרנט. אם אינך רוצה לעקוב אחר כל החוקים והתקנות של המדינות השונות בנושא מס מכירה, תן ל- TaxJar להפוך את מכירותך אוטומטיות – העברות מס עבורך. קרא מידע נוסף במאמר זה על אופן ההתמודדות עם מיסי מכר בתרחישים נפוצים של משלוח משלוח.

אתה צריך לשלם מע"מ רק על הרווחים שאתה מרוויח בעסק שלך

ולא על מס הכנסה שאתה משלם. המשמעות היא שאם העסק שלך לא מייצר רווח נקי, אינך צריך לשלם מס הכנסה. מע"מ מוטל על כל המוצרים והשירותים שאתה מוכר, ואילו מס הכנסה מוטל רק על רווחים נטו אם אתה מפסיק את המסירה.

זה אולי נראה מרתיע בהתחלה

אבל זו הדרך הטובה ביותר לחשוב כיצד לשלם מיסים כשמפסיקים משלוח. ישנם שני סוגים של מיסים שעליך לשלם כאשר אתה מנהל עסק של ירידה בצילום, ועליך לדעת עליהם. באופן כללי, מס השימוש זהה למס ערך מוסף ויש לשלמו אם המוכר אינו גובה מס מכירה. זהו מס על מכירת סחורות ושירותים, ולא על רווחי החברה.

אם אתה מוכר פריט במצב שאין לך נקסוס

הקונה משלם מס על הפריט בעת הגשת דוח מס הכנסה שלו. המשמעות היא שאינך מחויב או מחויב לגבות או לשלם מע"מ על הזמנות מלקוחות בארצות הברית. אם אתה מבצע הזמנה אצל תושב מדינה אחרת ומדינה זו מטילה מס מכירה משלה, עליך לגבות מס זה. כדי לקבוע איזו מדינה מחייבת אותך בתשלום מס המכירה, קבע אם יש לך מס מכירה או מס מכירה.

גם אם יש לך תעודת מס עסק

עליך לגבות מס מכירה בהזמנות שלך בכל המדינות. כמובן שרשם קמעונאים אמיתי במדינתך לוקח אחריות לגביית מיסים ומאפשר לצרכנים לגבות מיסי מכירה. אם אתה מוכר רק סיטונאי לשולחים, החברה שלך לא צריכה להירשם כדי לגבות מס מדינה במדינות שאליהן הסחורה נשלחת.

אם אתה עסק עם משלוח משלוח

ייתכן שתצטרך לבדוק את חוק תעודת הפטור ממס ממכירת המדינה שלך. אם יש לך עסק בצפון קרוליינה, עליך לוודא שאתה רשום תחת SSUTA ויש לך פטור ממכירות ומסים במדינה זו. הקפד להימנע מסיטונאים ובכלל לא גובה מס מכירה, או אם כן, הבהיר לסיטונאי שיש לו מכירה – קשר מס עם המדינה, ואתה גובה ומחזיר מיסי מכר במדינות בהן אתה רשום.

Categories:

No Responses

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים
תגובות אחרונות
    דילוג לתוכן